Головне управління ДСНС Херсонської області отримало досить дивне і загадкове послання. Так, рятувальники виявили лист з підписом мерця. Дуже дивно, але на електронну пошту держустанови надійшло звернення від імені “Маршала Саддама Хусейна”. У листі говориться, що в Генічеську заміновано катамарани та прогулянкові катери.

Про цей жахливий інцидент стало відомо завдяки повідомленням видання “Херсон типовий”.

За інформацією журналістів, на курорті зараз повно відпочиваючих, і вибух будь-якого з легких судів може спричинити багато жертв, поліція і співробітники ДСНС спільно оглянули чотирнадцять катамаранів. І жодних ознак їх замінування не виявили.

Однак насторожує те, що листи до служб екстреного реагування з помилковими повідомленнями про закладені бомби, підписані різними історичними особами, зараз надходять щотижня.

Судячи з того, що в тексті постійно використовуються схожі обороти і формулювання, їх автором може бути одна особа або організована група телефонних терористів, яка працює з віддаленого сервера – можливо, з Росії або непідконтрольних районів України “ЛДНР”. Тому знайти і притягнути їх до кримінальної відповідальності за сумнівні “жарти” зараз нереально.

Джерело