Мешканців Хмельниччини попросили протягом доби не ігнорувати тривогу

Мешканців Хмельниччини попросили протягом доби не ігнорувати тривогу

Липень 5, 2022 0 By admin

Особливо це стосується тих, хто мешкає в Ярмолинецькій територіальній громаді. Там висока ймовірність ракетних ударів.

Жителів Ярмолинецької територіальної громади 5 липня попередили, щоб не ігнорували сигналів повітряної тривоги у найближчу добу. Про це йдеться на Facebook-сторінці ОТГ.

“Закликаємо громадян наступні 24 години бути особливо уважними до сигналів повітряної тривоги. Цієї ночі підвищено загрозу ракетного обстрілу західної частини України, у тому числі смт Ярмолинець та населених пунктів громади. Не ігноруйте сигнали повітряної загрози, особливо в нічний час. Це ваше життя, життя ваших дітей”, – йдеться у повідомленні.

Тим часом близько 19:00 5 липня на Хмельниччині, як і в усій Україні, оголосили повітряну тривогу. Наразі у Telegram-каналах повідомляють про вибухи на Хмельниччині. Нібито місцеві мешканці чули п’ять вибухів.

Але ЗСУ України попередили, що це працює наша ППО. Українські захисники вже збили, щонайменше, одну ворожу ракету і в одному з районів області видніється стовп диму. Проте точнішої інформації поки що немає.

Нагадаємо, у Бердянську Запорізької області, що перебуває під окупацією РФ, у вівторок, 5 липня, теж пролунали потужні вибухи. Зазначається, що сила вибуху була чутна у нагірній частині міста та мікрорайоні Скловолокно.

Джерело