Секретні матеріали: Ваш мозок, думки та дії вже контролюють спецслужби

Секретні матеріали: Ваш мозок, думки та дії вже контролюють спецслужби

Червень 11, 2015 0 By admin

Аби контролювати розум людини, науковці розробили незліченну кількість методів.

З часу зародження цивілізації воєначальники, урядовці та могутні диктатори боролися, аби отримати та утримати домінування над своїми ворогами.

Аби контролювати розум людини, науковці розробили незліченну кількість методів — від спеціальних наркотиків до глибокого гіпнозу. Такі методи можуть застосовувати проти вас та ваших близьких.

Науку змусили створити нові і ще страшніші методи контролю нашої поведінки. Зараз настав час, коли секрети управління розумом розкрито.

Перші спроби маніпуляції мозком

Перші спроби підкорити людський розум належать ще древнім єгиптянам — про це свідчить так звана “Книга мертвих”. 4 тисячі роки по тому середньовічна книга “Молот відьом” слугувала інструкцією для інквізиції. Вплив цих давніх текстів був відчутний і 400 років по тому. У роботах німця Франца Месмера.

1776 рік. Палац короля Людовіка 14-го. Месмер переконує членів суду, що вони відчують конвульсії від задоволення, якщо лише торкнуться ємності, наповненої залізною тирсою. Більшість присутніх втратили свідомість та пережили напади. Так Месмер став першим, хто довів існування “сили навіювання”.

1940-ві. На основі робіт Месмера Адольф Гітлер та нацисти створили ідею домінантної раси та розробляли план керування світом. У секретних лабораторіях на полонених випробовували ліки, які діяли на психіку. Усе, аби вивчити межі людської витривалості. Завдяки комбінації гіпнозу та галюциногенів, таких як мескалін чи ЛСД, нацисти хотіли повністю підкорити своїх солдатів. На щастя, Гітлер зазнав поразки до того, як йому вдалося створити армію вбивць з промитими мізками.

Збочені методи контролю над людиною

Невдовзі Штати розпочали свою першу Холодну війну проти СРСР. І яблуком розбрату стало те, кому ж дістануться нацистські науковці. Упродовж кількох років після закінчення війни сотні колишніх нацистів отримали американське громадянство в обмін на свій досвід. Уже 1947 року військово-морський флот США створювали на основі німецьких досліджень контролю над розумом. Їхня мета — цілковите маніпулювання людською психікою.

Наркотики. Гіпноз. Модифікація поведінки. Усе це використовували для контролю над людським розумом. Але для деяких учених ці методи виявилися занадто витонченими.

Лабораторні щурі, контрольовані на відстані, шоломи моніторингу мозку — технології 21 століття, які безпосередньо взаємодіють з нашим розумом, дійсно змушують замислитися. Новітні методи застосовують буквально поруч із нами. Їх просто маскують, як інструменти для нашої безпеки.

Новітні технології проти людей

Таємні агенції по всьому світу можуть контролювати наші думки з допомогою хай-текових досягнень. Приміром, технологія радіочастотної ідентифікації. Першочергово її розробили для відстежування тварин на фермах та домашніх улюбленців.

Учені впродовж десятиліть випробовували цей метод на людях. І нескладно уявити собі день, коли ці імплантати будуть надавати владі інформацію про наміри своїх господарів, подобається їм це чи ні.

Якщо ідея про те, що крихітний мікрочип контролює ваш розум, позбавлена реальності, не забувайте — ймовірно, це саме те, що влада хоче, аби ви думали.