Ведучий реаліті “Екси”, що виходить на Новому каналі Олександр Педан поділився своїми думками з приводу психологічної допомоги у стосунках. Про це часто показують в американських фільмах, та наразі для нашого суспільства така допомога не є звичною. 

Ведучий говорить, що в серіалах пари намагаються розібратися у стосунках за допомогою психолога та не у всіх це виходить. В результаті деякі пари розходяться назавжди. І лиш декому вдається зберегти сім’ю. І хоча “кіно це кіно”, та все ж, як вважає Олександр, усе це взяте з реального життя.

“В Америці кажуть, що це мастхев, і нормальні стосунки будуються разом із психологом”, – говорить Олександр Педан.Олександр Педан

Побутує думка, що пара зазвичай звертається до психолога лише у двох випадках. Або вони справді хочуть все налагодити, або не знають, як розійтися, і хочуть перекласти це на спеціаліста.

В Україні психологічна допомога загалом і у стосунках зокрема не настільки поширена. І це прикро, адже, як вважає ведучий “Ексів”, адже професіонал може допомогти. І не треба цього уникати. 

“У нас такої сімейної практики не було.Я спілкувався з психологами в межах моїх проектів. Наприклад, на “Серцях трьох” у нас працював дуже крутий спеціаліст. Вона була професіоналом, заслуженим психологом, поважного віку. Зйомки проходили за містом, і коли я підвозив її додому, у нас були нічні бесіди дорогою до Києва. Вона радила більше як друг та колега. Це був цікавий досвід. Мені здається, якщо у вас є необхідність звернутися до психолога, цього не треба боятися, уникати. Навпаки, краще спробувати, аніж гадати, працює це чи ні”, – ділиться Олександр Педан.

Джерело