Україна повністю закриє кордон для пасажирських перевезень: дата

Україна повністю закриє кордон для пасажирських перевезень: дата

Березень 25, 2020 0 By admin

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль звернувся до представників уряду розробити пропозиції щодо закриття українських кордонів з точки зору пасажирських перевезень. Такі заходи є пов’язаними з поширенням коронавірусу в Україні.

Таку заяву він зробив під час засідання уряду 25 березня. За словами Шмигаля, уряд пропонує, аби до кінця дня 27 березня повністю зупинити будь-який пасажирський рух через кордони України в обидва боки. 

“Пропонуємо Міністерству інфраструктури, Міністерству юстиції, МВС, МЗС і профільним віце-прем’єр-міністрам розробити і невідкладно надати пропозиції щодо закриття кордонів України для будь-якого пасажирського сполучення або перетинання”, – заявив прем’єр-міністр.

Очільник Кабміну зауважив, що рішення щодо закриття кордонів найближчим часом затвердять на позачерговому засіданні. Також це питання за необхідності винесуть на розгляд Комісії з техногенної та екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Шмигаль пояснив, що в цьому є нагальна необхідність, оскільки за останні тижні ми бачимо, що єдиним джерелом потрапляння коронавірусу в Україну був потік громадян з-за кордону.

“І цей потік триває. Це посилює та збільшує кількість заражених людей. А далі починається гіберболічний розвиток цієї хвороби”, – пікреслив він.

Джерело