Гданський Шекспірівський Театр спільно з Консульством України в Гданську в рамках циклу Театри Європи презентуватимуть фестиваль Український Тиждень в Гданському Шекспірівському Театрі. Програма складається з театральних вистав, концертів, виставок, фільмів, майстерень та інших цікавих заходів. Це перший захід в Гданську, такого масштабу, який представить українську сучасну культуру за допомогою різних медіа. Один тиждень інтенсивної програми, зустрічей та дискусій.

Основна частина програма відведена театру та перформативаним практикам. Розпочне тетральну програму два спектакля Національного академічного драматичного театру Івана Франка в Києві – «Ерік XIV» і «Майдан Щоденники».

Цікавим за своєю формою вираження є харківський театр  – «Прекрасні квіти», який представить перформенс «Червоний». Театр молодий, сміливий та експериментальний що призвело до формування власного виду театрального вираження, творцями Funk футуризму.

Також під час  Тижня буде представлена комедія «Сталкери» від Павла Ар’є та театр –опера Іов від Влада Троїцького.

Сучасний танець буде представлений соло перформенсом «Learning on», молодим хореографом та танцюристом – Данилом Бєлкіном із Дніпропетровська.

Візуальна програма була спеціально розроблена куратором Міжнародного фестивалю Odessa//Batumi Photo Days Катериною Радченко.

До експозиції були запрошені фотографи та медіахудожники:

  • Андрій Ломакін (Київ),
  • Владислав Краснощек (Харків),
  • Сергій Петлюк (Львів),
  • Костянтин Чернічкін (Київ),
  • Група Жужжалка (Донецьк),
  • Олена Субач (Львів),
  • Юрко Вовкогон (Львів),
  • Олексій Коношенко (Львів),
  • Віталій Фоменко (Крим).

Виставка «Елементартна Маніпуляція» – це візуальне відзекралення соціально-політичних процесів, які відбуваються в Україні за останні роки. Це дослідження «існування» межі між людським та природнім, взаємодія та конфронтація двох сфер в окремо взятій країні.

Закриє програму тижня – концерт гурту ONUKA – синтез електроної музики з традиційними інструментами.

Повна програма: http://teatrszekspirowski.pl/aktualnosci/cykl-teatry-europy/http://teatrszekspirowski.pl/aktualnosci/cykl-teatry-europy/

Подія відбудеться за підтримки Міністерства Культури і Національної Спадщини Республіка Польща. Почесний патронат надали Посол України в Республіці Польща Його Екселенція Андрій Дещиця, Президент міста Гданськ Пан Павло Адамович і Маршалок Поморського Воєводства Пан Мечислав Струк.

15032855_10154440409003941_6343527830703397241_n