У вівторок, 21 травня, стало відомо про те, що новообраний президент України Володимир Зеленський збирається внести у Верховну Раду проект закону про імпічмент глави держави. Про це заявив радник Зеленського і за сумісництвом адвокат Коломойського Андрій Богдан, передає Telegram-канал Klymenko Time. 

“Обов’язково буде подавати. Я, правда, не знаю, яким буде текст. Він сьогодні розробляється вченими, фахівцями. Серед них було багато потуг, але ми близькі до завершення”, – сказав юрист Коломойського.

“Самого тексту ще немає. А коли він з’явиться – його ще й передадуть на публічне обговорення. Тобто до реально діючого закону про імпічмент ще дуже багато часу. І у Зеленського явно планують передати проект цього закону вже в нову, переобрану Раду.

Це правильно. Тому що давати працюючу процедуру імпічменту цій чинній Раді – все одно, що намалювати собі приціл на лобі. Або вручити мавпі автомат. Ми почекаємо. Пару місяців – не так багато. Головне, щоб Зеленський не згадав про цей закон як Порошенко – тільки в останні дні свого безславного президентства”, – йдеться в повідомленні.  

Варто відзначити, що Богдан, за інсайдерською інформацією, може зайняти пост глави Адміністрації президента.

Джерело