В Україні практично кожен автолюбитель може стати жертвою хитрою афери, яка, втім, відома вже давно. Справа в тому, що останнім часом почастішали випадки продажу старих автомобілів-близнюків.

Автомобілі-близнюки з’являються в нашій країні найчастіше з Європи. Зловмисники купують, наприклад, у Польщі чи Німеччині недорогу машину, переганяють її в Україну, де перебивають номери і “оформляють” відповідні документи. Природно, ці документи сфальсифіковані. Таким чином “народжується” автомобіль-близнюк, який зовні абсолютно не відрізняється від оригіналу.

“Щасливий” власник автомобіля-близнюка їздить українськими дорогами, не підозрюючи, що скоро його безтурботне життя закінчиться. Воно закінчується тоді, коли співробітники правоохоронних органів під час перевірки помітять помилки в документах. Статистика свідчить, що щодня в нашій країні виявляють кілька десятків таких машин-близнюків.

Тому ми рекомендуємо тим, хто хоче купити б/у автомобіль, бути дуже уважними. Вас має насторожити той факт, що машина коштує дуже дешево. Чому? Дізнайтеся у продавця, і не забудьте завжди критично ставитись до отриманої інформації.

Джерело