Сьогодні, 21 червня, у Зеленського розповіли про “Державу в смартфоні” – це електронний проект, після впровадження якого в Україні планується надавати всі державні послуги через гаджети. Для цього користувачеві потрібно лише цифровий підпис.   

“Держава в смартфоні” для мене – це коли українець може вирішити будь-яку свою життєву або бізнес-ситуацію онлайн в 1 клік і, бажано, зі смартфона, коли наш громадянин назавжди забуде як виглядає чиновник і де він знаходиться, коли українці зможуть активно брати участь у державотворенні через смартфон – мова йде про електронні петиціях, консультаціях і навіть виборах”, – зазначив Михайло Федоров на координаційній зустрічі. 

“Ми розробляємо законопроект “Про розвиток цифрової економіки України”, в якому закріпимо цифрові права громадянина на рівний доступ до технологій і цифровим інфраструктур, насамперед широкосмугового доступу в Інтернет; визначимо сутність і параметри цифрових універсальних послуг для громадян в різних сферах життя (освіта, медицина, транспорт, екологія, туризм і т. д.) закріпимо принципи цифрової економіки та пріоритету електронних (цифрових) даних і систем перед аналоговими”– розповів Валерій Фіщук.

 

 

У Зеленського обіцяють, що кожен регіон України окремо буде розвиватися в цифровий сфері: в кожному з них будуть свої фахівці, які будуть забезпечувати діджиталізацію області.

Джерело