Дивовижна церква розташована на одному з островів Нової Зелендії на якому відбувалися зйомки «Володарів кілець-трилогія». Споруда церкви утворюється майже повністю з живих дерев з товстими листяним покриттям і створює для неї тінистий інтер’єр. Церква може вмістити сотні людей і була посаджена Баррі Коксом у 2011 році на його маєтку.

 Оригінальне натхнення до Кокса прийшло «як відступ від урбанізації». Протягом 4 років «церква росла» і коли про неї дізнались люди  він вирішив відкрити її і навколишні сади для громадських і приватних заходів. Дерево Церква в даний час розташовується біля трьох акрів садів, в тому числі і лабіринту ходьби, що був придуманий на стародавньому Єрихоні 460 років до нашої ери.

Залізний каркас є основою церкви, а Кокс захотів щоб стіни і дах будівлі були природними, і абсолютно різними. Вільха була обрана для даху, так як вона є досить гнучкою, щоб вона виросла в залізній рамі, яку буде видалено, коли гілки стануть досить сильними, щоб підтримувати церкву самі.interior treechurch_05 treechurch_07 treechurch_08 treechurch_02 treenchuch_09