Сьогодні Нацбанк не особливо хвилюють тимчасові валютні гойдалки на міжбанку

Відзначається, що державний регулятор практично ніяк не реагує на подорожчання долара в касах банків. А пов’язано це з непростою боргової ситуацією. 

Як відзначають експерти, неймовірну стійкість на ринку демонструють прості українці, які не поспішають по-максимуму закуповувати американську валюту.

“Готівковий ринок йде в фарватері міжбанку, утримуючи мінімальний курсової зазор і помірний розкид котирувань. Вчора він відкривався котируваннями 28,22-28,32 грн ./$, а до середини дня вони знизилися до 28,20-28,28 грн. / $ “, – заявив експерт Олег Курінний.

Люди проявили стійкість протягом 9-10 січня і не стали скуповувати усю американську валюту. Якщо відразу після свят на неї відчувався попит, то після різкого зростання готівкового курсу – вона зійшла нанівець.

«Підвищеного попиту на готівковий долар не відчувається. Досить спокійна ситуація », – зазначає фінансист Юрій Гриненко.  

Аналітики також прогнозують спокійну ситуацію на ринку і сьогодні, 11 січня, адже бізнес ніколи не планує серйозних операцій на останній день тижня.

«Думаю, міжбанк буде стартувати в рамках 28,20-28,25 грн ./$. Не чекаю істотного розгойдування ринку і котирувань. Це п’ятниця, і бізнес слабо реагує на провокації продавців, які завищують курси. Він просто відкладає покупку на потім », – запевняє Гриненко.

Що стосується прогнозу Олега Курінного, то він виявився трохи ширше – 28,15-28,25 грн ./$.

Джерело