Про користь цього коренеплоду відомо навіть дітям. Це один з найдоступніших, смачних і корисних овочів. Існує думка, що морква навіть допомагає у боротьбі з раком.  

До всього іншого, у моркви є ще один плюс її калорійність становить 32 ккал на 100 грамів продукту.

Здоровій людині рекомендується вживати 3–4 морквини на день. Дітям достатньо одного невеликого коренеплоду на добу. 

Дізнайтеся про те, які хвороби можна запобігти, якщо вживати солодкий коренеплід в достатній кількості.

Джерело каротину

Повідомляється, що щоденне вживання 2,8 мл бета-каротину в день знижує ризик розвитку раку аж на 40%. Крім того, ця речовина сприяє поліпшенню стану шкіри, уповільнює процес старіння, поліпшенню імунітету, зору, і настрої.

Корисні властивості моркви допомагають впоратися з курячою сліпотою, погіршенням зору, патологією сітківки.

Варто врахувати, що вітамін А засвоюється з жиром. Тому овочі, що містять каротин, доцільніше всього вживати у вигляді салатів і вінегретів, заправлених сметаною або рослинним маслом. 

У моркві міститься багато антиоксидантів

Антиоксиданти частково запобігають тій шкоді, яку наносять клітинам організму вільні радикали, підвищуючи ризик розвитку хвороб старіння і раку. До речі, найбільше антиоксидантів міститься в моркві, вареній у мундирі.

Калій, яким багата морква, ефективно захищає серцево-судинну систему від розвитку атеросклерозу, також він корисний при варикозному розширенні вен. 

Регулярне вживання моркви знизить зменшить навантаження на м’язи і суглоби. Також наголошується ефективність моркви при мігрені.

Травна система. Моркву рекомендують їсти тим, хто страждає розладом травлення, запорами. 

Поліпшить стан ротової порожнини 

Фахівці стверджують, що жування сирого овоча протягом декількох хвилин знижує кількість хвороботворних організмів у роті в три рази.

Нагадаємо, ці ягоди покращують роботу мозку і захищають від смертельної хвороби.

Джерело