Веселий гороскоп для Овна

Овен завжди задоволений собою, що відображається на його обличчі. Він рідко думає, говорить і робить одне і те ж. Зазвичай він робить все не так, як треба, але тільки спробуйте сказати йому про це. Ви тоді пошкодуєте, що на світ народилися. Про впертості Овнів ходять легенди, і не дивно, баран-він і є баран. 

Якщо він упреться, його з місця не сдвинешь. У нього на всі події і явища завжди дві думки, одна – його, інша – неправильне. Овен каже, що ніколи не помиляється, і тому він вважає, що Бог, швидше за все, був Овном.

У любові Овни так само вперті, як і в усьому іншому. І якщо він домагається чийогось розташування, то робить це до тих пір, поки об’єкту його пристрасті не набридне відмовляти йому. А коли він доб’ється розташування партнера, то й сам не знає, навіщо йому це було потрібно. 

В процесі облоги (вона триває дуже довго), об’єкт втрачає для неї привабливість. Тих, хто полюбить Баранів, варто тільки пожаліти. В сім’ї Овен дуже любить вказувати, а ось робити нічого не хоче. І з такою зручною для нього позиції його ні за що не зрушити.

Веселий гороскоп для Тельця

Телець дуже впертий, в цьому він схожий на Овна. Переконати його зможе тільки той, хто буде захоплюватися Тельцем, говорити йому, що він завжди прав, а, між тим, видаючи свої ідеї, за ідеї Тільця. Жінки-Тельці дуже емоційні і довірливі. 

Про своїх любовних відносинах вона каже тільки в найвищому ступені. І, якщо чоловік каже їй, що жити без неї не може, вона і правда цьому вірить.

Чоловіки-Тельці – накопичувачі і скопидомы. Вони тягнуть у будинок, все, що їм попадеться під руку: стару побутову техніку, зламані меблі, непотрібну їм жінку. А потім дивуються, чому у будинку так тісно і шумно (шум – від жінки, яка теж не може зрозуміти, навіщо її сюди притягли).

Тельці дуже люблять різні конфлікти і з задоволенням беруть у них активну участь, не цікавлячись причиною конфлікту. А коли з’ясовують причину розборок, б’ють себе в груди і кажуть: «Е-мое, з-за якоїсь нісенітниці билися!». 

Веселий гороскоп для Близнюків

Близнюки – це два дуже схожих людини в одній особі. Оскільки вони дуже схожі, це їх дратує, і вони весь час сперечаються. Якщо один каже «Хочу цю жінку», інший обов’язково заперечує «На що тобі ця шалава?». І в результаті чоловік-Близнюки вибирає іншу, а потім дивується: «І що я в ній знайшов?».

Жінки-Близнюки суперечливі і непевні у своїх пристрастях. Вони міняють чоловіків так часто, що іноді навіть не встигають запам’ятати ім’я чергового партнера. І щоб остаточно не заплутатися в іменах своїх візаві, називають всіх однаково «мій Геракл», поки черговим коханцем не виявляється невисокий, хирлявий чоловік. 

Він, звичайно, приймає таке звернення за насмішку. У повсякденному житті Близнюки дуже нерішучі. Не можуть швидко прийняти правильне рішення, адже один Близнюк тягне в одну сторону, інша – (шкідливості) в іншу. І виходить, як у безсмертному працю в. І. Леніна «Крок вперед, два назад».

Веселий гороскоп для Рака

Раки дуже боязкі і полохливі. Вони постійно бояться, що їх, у чому звинуватять, тому всім намагаються сподобатися і всім дають купу нездійсненних обіцянок. Кажуть вони в основному гаслами і стереотипами, щоб оточуючі не запідозрили їх в якихось задніх думках. 

Брешуть Раки, не червоніючи (червоні раки варені) і дуже винахідливо. Недарма, серед політиків, так багато Раків. У любові Раки дуже обережні, прискіпливо і ретельно вибирають собі партнера хоч на життя, хоч на ніч. Риються і перебирають, як в купах секонд-хенду. 

А коли друзі дивуються таким тривалим пошукам коханої (коханого): «Ти що корову вибираєш?», Раки задумливо відповідають: «Корову можна продати, а до цього (цієї) – все життя (ніч) мучитися».

На роботі Раки підлабузники і лизоблюди, начальники для них боги і небожителі, але якщо підвернеться випадок (і він буде безпечним для Раку), з задоволенням підставлять улюбленому начальнику ніжку.

Веселий гороскоп для Лева

Лев в природі цар звірів. Люди зодіакального знаку Лева ніколи не забувають про це. Вони самовпевнені, егоїстичні, завжди впевнені у своїй перевазі і не терплять чужої думки. Ти будеш найкращим другом Леву, якщо постійно лестиш йому і восхваляешь його гідності.

Леви дуже люблять вішати на стіни свої портрети, і чим більше зображення, тим краще. Жінки-Леви, як самки павука «чорної вдови» якщо і не знищують свого обранця відразу після ночі кохання, то гризуть його все життя, або до того часу, поки у партнера вистачає терпіння.

Чоловіки-Леви люблять тільки самих себе, любити кого-то ще просто не здатні. Тому, вони вибирають собі жінок, які знають тільки два слова «так» і «слухаюсь».

Веселий гороскоп для Діви

Якщо ваш знак зодіаку Діва, то вашим близьким і друзям страшно не пощастило. Ви схиблені на порядку, скрупульозності і чистоті. Діви надзвичайно акуратні і методичні. Потреба прибиратися і наводити чистоту, переходить у них в пристрасть. Якщо ви встали з крісла або дивана в квартирі Діви, вона негайно починає розгладжувати накидку і струшувати з неї неіснуючу пил.

Якщо Діва потрапляє в невелику автомобільну аварію, то перше, що вона говорить підійшов інспектору про другого учасника аварії: «не Дивно, що цей чайник потрапив в аварію, подивіться, який брудний у нього автомобіль!».

Обов’язковий предмет в будинку Діви – лупа. З її допомогою вона розглядає всі предмети обстановки в будинку, таким чином вона шукає порошинки. Любовні стосунки Діва також суворо планує, зустрічі, і секс з партнером у неї відбуваються за графіком.

Веселий гороскоп для Терезів

Ваги і витончені і повні незрозумілої загадковості і незрозумілого, іншому людству, благородства. Вони люблять одягатися модно і ретельно стежать за модою. Тяга виглядати модно у них настільки велика, що, якщо хто-то їх запевнить, що це модно: жінки-Терези вдягнуть спідницю навиворіт, а чоловіки – замість штанів сорочку і зав’яже вузлом на поясі.

Терези дуже люблять всіх повчати і всім все пояснювати. Наприклад, із завзятістю, гідною кращого застосування, будуть вам розповідати, чим відрізняється кава-латте, від кави з молоком. І марно їм заперечувати, що це одне і те ж.

У любові Ваги загадкові і непередбачувані. Іноді обранець (обраниця) Ваг не може зрозуміти, що ж намагається сказати партнер-Ваги. То запрошує на інтимне побачення, то прощається назавжди.

Веселий гороскоп для Скорпіона

Скорпіони вважають себе непереборними особистостями, вони можуть годинами дивитися у дзеркало і милуватися власною персоною. Вони великі вигадники і завжди сповнені грандіозних планів, але як тільки справа доходить до втілення цих планів у життя, вони зупиняються на перших же труднощах, говорячи при цьому «Не дуже-то й хотілося».

Скорпіони дуже велелюбні і непристойно сексуальні. Пишаються своїми любовними перемогами і кажуть про це на кожному розі. Ось тільки один маленький нюанс, чоловікам-Скорпіонам подобаються такі жінки, дивлячись на яких інші чоловіки кажуть: «Ні, стільки горілки мені не випити», а жінки-Скорпіони обирають собі таких обранців, про яких можна сказати, що вони тільки вчора злізли з дерева або виповзли на сушу.

 Веселий гороскоп для Стрільця

Стрільці такі авантюристи, що перебувати з ними поруч просто небезпечно. Вони можуть запропонувати вам стрибнути з парашутом, запевняючи вас, що сотню раз це робили і навіть запропонують скласти вам парашут. Ні за що не погоджуйтеся, інакше, їх задоволене обличчя буде останнім, що ви побачите в житті. 

Не здумайте знайомити свого обранця (обраницю), якщо це Стрілець, з батьками. Предки будуть в шоці.
Стрільці безтурботні і невірні коханці. Розлучившись з вами ввечері, запевняючи вас у своїй пристрасній любові, вранці він може просто не згадати про вас.

А вам цікаво як проявляють себе в сексі представники різних знаків зодіаку?

Веселий гороскоп для Козерога

Козероги це своєрідна суміш Лева та Діви. Вони вважають, що так само харизматичні, як Леви, і так само логічні, як Діви. Насправді, у них зарозумілість Львів і сумовитість Дів.

Козероги страшні трудоголіки, але працюють вони з таким похмурим і похмурим виглядом, що так і хочеться їм сказати: «Одягни інша особа, трохи веселіше».

У любові Козероги песимісти. Його обранець (обраниця) може сто раз довести свою любов, але Козеріг твердо впевнений, що його неодмінно кинуть. Що найчастіше і трапляється, партнеру набридає битися з вселенським зневірою Козерога.

Веселий гороскоп для Водолія

Водолії самі «знаючі» люди на світі. Запитайте Водолія, чим хворіла в дитинстві Надія Крупська або з якихось зірок складається сузір’я Стрільця, і він вам з розумним виглядом і дуже докладно про все розповість.

Водолії дуже люблять своє тіло, люблять бути голими, і тому дуже охоче відвідують нудистські пляжі.
Водолії прекрасні коханці, а якщо ви ще будете їх постійно слухати, з усім погоджуватися і захоплюватися їх обширними знаннями, Водолій буде вас любити як Ромео.

Веселий гороскоп для Риб

Риби дуже мстиві створення, не дай боже, образити цей знак. Зовні вони не покажуть, що ображені, але ви згодом довго будете шкодувати, що образили Риб.

Риби дуже повільні у всьому, і такі ж вони водії. Якщо ви побачите, що по шосе їде автомобіль зі швидкістю 40-50 км на годину, будьте впевнені, їде представник цього знака.

У любові Риби холодні і передбачувані, це про них кажуть «снула риба». Але самі себе вони вважають, чи не Скорпіонами в любовних відносинах.

Джерело