В німецькій клініці після 27 років коми прийшла в себе Муніра Абдулла з ОАЕ. 

У 1991 жінка потрапила в автомобільну аварію, в якій отримала травму голови. 

“Я ніколи не залишав її, тому що в мене завжди було відчуття, що одного разу вона прокинеться”, — говорить її син Омар.

32-річна жінка потрапила в ДТП, забираючи сина з навчання. Її авто протаранило автобус. 

Її синові на момент ДТП було 4 роки, він не отримав поранень. Перед тим, як протаранити автобус, мати притулила сина до себе і цим його врятувала.

Омар розповів, як його мама одужала і дав пораду ніколи не втрачати надії на своїх рідних.

“Я хочу сказати людям: не втрачайте надії на своїх близьких, не вважайте їх мертвими, коли вони знаходяться в такому стані”, — каже Омар.  

Після ДТП Муніра Абдулла була доставлена в місцевий госпіталь, а потім її перевезли в Лондон. Британські лікарі говорили, що постраждала перебуває у вегетативному стані, але все-таки може відчувати біль.

Багато років Муніра буквально «жила» через трубку. У вегетативному стані жінка пройшла фізіотерапію, щоб її м’язи не атрофувалися.

У 2017 році її сім’я змогла отримати грант на лікування в одній із німецьких клінік. Там Муніру прооперували.

Син постраждалої говорить, що одного разу його мати почала видавати дивні звуки, але лікарі запевнили його, що нічого дивного в цьому немає.  

“Через три дні я прокинувся під звуки того, як хтось назвав моє ім’я. Це була вона! Вона кричала моє ім’я, я був переповнений радістю, протягом багатьох років я мріяв про цей момент”, — згадує Омар.

В даний момент вона може реагувати на зовнішній світ, відчуває фізичний біль і говорить. Жінку повернули в ОАЕ, де їй доведеться продовжити лікування.

Джерело