E Sigara

Кабінет Міністрів України на засіданні в середу, 27 квітня, ухвалив рішення щодо єдиної ціни на газ для населення та промисловості. Починаючи з 1 травня 2016 року, вартість тисячі кубометрів газу становитиме 6 879 гривень.

“Переконаний у тому, що ми в цьому питанні сьогодні поставимо крапку, і це буде остання зміна ціни на газ у житті нашої держави”, – сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання уряду, цитує агентство “Інтерфакс-Україна”.

Він нагадав, що таке рішення відповідає зобов’язанням, узятим Україною перед Міжнародним валютним фондом, та висловив переконання, що ринкова ціна на газ стимулюватиме роботу з поліпшення енергоефективності.

Під час сьогоднішнього засідання Кабмін також скасував соціальну норму газу 1 200 кубічних метрів на опалювальний період, згідно з якою домогосподарствам, які використовували газ для опалення, дозволялось використовувати зазначений обсяг блакитного палива за пільговою ціною 3 600 гривень за тисячу кубометрів.0,,15885310_303,00

http://www.dw.com/