Скандал Facebook сильно вплинув на репутацію серед молоді, і розчарування провідною платформою соціальних мереж поширюється і на більш старих користувачів

Згідно з новими даними дослідницького центру Pew, який опитав користувачів Facebook у віці від 18 років і старше, 4 з 10 (42 відсотки) опитаних перестали використовувати соцмережу. Чверть опитуваних заявили, що повністю видалили мобільний додаток зі своїх смартфонів.

Опитування Pew проводився з 29 травня по 11 червня, тому розчарування, пов’язані з скандалом конфіденційності Facebook Cambridge Analytica, все ще були свіжими в умах користувачів. Головний операційний директор Facebook Шеріл Сандберг повідомив Конгресу про те, як іноземні країни володіють технологічними платформами, щоб посіяти розбрат і заворушення в Сполучених Штатах.

Відзначимо, Facebook краде ваші дані: найнебезпечніші додатки для смартфона. Таке популярним додатком, як Facebook, може бути небезпечно користуватися на роботі, адже воно може викрасти персональні дані.

Про це свідчить аналітичний звіт компанії Appthority. Там склали список найнебезпечніших для корпоративних клієнтів додатків. І топ антирейтингу очолили соціальні мережі і месенджери. Серед них – WhatsApp і Facebook. Експерти також розділили додатки по операційним системам. До першої трійки «шкідливих» програм для iOS-девайсів потрапили WhatsApp, Facebook і навігаційна програма Waze.

Раніше повідомлялося, що з Facebook все складно: чого чекати від популярних соцмереж. Все, що відбувається зараз з найпопулярнішими соціальними мережами чітко позначив глава The New York Times Марк Томпсон під час свого виступу в Каннах.

Його мова можна звести до наступних тез: Google стає краще. Платформа прислухалася до прохань видавців, прибрала політику «перший клік безкоштовно», при якій три матеріалу в день повинні були бути відкриті.

Twitter стає цікавіше. Яку пережила кризу платформа, що служила основним засобом поширення термінових новин, тепер вводить нові функції.

Джерело