Кузьма Скрябін невпинно критикував владу. І з кожним разом він робив це все краще і краще. Це було незвично для українських популярних співаків, які, як правило, хочуть дружити з владою. Про це на своїй сторінці в Facebook пише політолог Віктор Небоженко.

За його словами, “Кузьма Скрябін добре бачив, як влада цілеспрямовано «добиває» волонтерів і добровольців і вбиває пам’ять про Майдан, як загальнонаціональну гордість і цінність усіх українців”.

“Ми звикли, що артисти звичайно красномовні, тим більше в політиці. Скрябін був не таким. Він активно цікавився політикою і за словом в кишеню не ліз. Він легко притягував до себе людей і люди йому вірили. Скрябіну, як артисту, часто краще наших політиків вдавалося висловити всю гіркоту і розгубленість, в якій опинився український народ після 2014 року”, – вважає політолог.

Він зазначив, що Скрябін легко і швидко, явно стає популярним політиком. “І ось 2 лютого 2015 року, після концерту в Кривому Розі, Кузьма Скрябін потрапить в дивну аварію, яких було так багато в українській політиці. У цій автокатастрофі Скрябін гине. Його смерть шокувала українців. І зараз, його загибель, за своїми політичними наслідками , порівнюють із загибеллю глави «Руху» В’ячеслав Чорновола”, – додав Небоженко.

“Можна сміливо сказати, що якщо комусь і треба було йти в політику зі світу естради, то це, саме, Скрябіну. Він явно мав таким важливим для політика якістю, як харизма. Скрябін був би молодим, цікавим політиком, який міг би об’єднати навколо себе свіжі політичні сили і патріотичну молодь України. Цей розумний, мужній, красивий, талановитий і популярний артист міг би легко стати успішним кандидатом в президенти України”, – заявив експерт.

Джерело