В Україні у період з 2014 по 2018 роки майже 170 тисяч добровольців підписали контракт зі Збройними силами. 

Про це стало відомо завдяки повідомленню у Facebook начальника Генштабу Віктора Муженка.

За його словами, в ході мобілізації для відображення російської агресії в 2014 році понад 40 тис. українців добровільно виявили бажання служити у Збройних Силах України.

 

 
 “В період з 2014 по 2018 роки майже 170 000 людей добровільно уклали контракти зі Збройними силами. Люди, які завжди готові захищати Україну від російської агресії, є найважливішою гарантією захисту її незалежності”, – додав Муженко.  

Варто нагадати, що в мережі з’явилася інформація про те, що відомий на Сході України командир терористів “ЛДНР” Юрій Голубан, він же “Вампір”, влаштувався працювати в Національну поліцію. Про це повідомив нардеп від ВО “Батьківщина” Ігор Луценко на особистій сторінці в Facebook.

“Виявляється, поки доблесні лицарі плаща і кинджала з СБУ з’ясовували, чи справді Голубан (позивний на Сході був у нього “Вампір”) воював у складі російських гібридних військ, сам фігурант за цей час зробив стрімку кар’єру в нашому державному апараті і домігся чималих успіхів”, – написав Луценко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Юрій Гримчак розповів про зарплати на окупованому Росією Донбасі і те, чому бойовики тікають з так званих республік “Л/ДНР”. Про це повідомляє Народна правда.

Джерело