День сексу ні у Вікіпедію, ні в Конституції країн світу чомусь не вписаний. Є День захисту від сексуального рабства, є День сім’ї та дитини, а Дня сексу – немає!

І проте в усьому світі саме цього дня люди, забувши про свої вчені ступені, суспільне становище і керівні посади, святкують День сексу! Справді, яка різниця, чи стоїть важлива печатка під папірцем, що узаконює День сексу, якщо є нагода злитися з юрбою таких же відчайдушних любителів сексуальних пригод, як і ти?

Найкраще святкувати День сексу, звісно ж, в Амстердамі!

Цього дня місцеві жриці кохання на всі, буквально всі свої послуги оголошують знижки! І працюють у поті чола, натхнені тим, що їхній внесок у святкування Дня сексу – найвагоміший. 

Не відстають від місцевих повій і представники сексуальних меншин – геї та лесбіянки. Щоправда, у День сексу геїв і лесбіянок так багато на вулицях Амстердама, що у гостей цього славного міста виникають сумніву з приводу того, хто ж там «більшість», а хто – «меншина».  

Амстердамські геї і лесбіянки в День сексу виходять на вулиці, щоб показати усьому світу, що їхнє кохання не менш прекрасне, ніж «звичайне».

секс
© shutterstock

Ті, хто не повії, не геї та не лесбіянки, День сексу святкують по-різному: одні виходять на вулиці, щоб роздати листівки з закликами займатися «культурно-усвідомленим» сексом, другі пропагують пристрасть без обмежень, а треті зачиняються у своїх спальнях і віддають належне Дню сексу найприроднішим способом.

Уже традиційною кульмінацією святкування Дня сексу в Амстердамі стає запуск у небо повітряних кульок у вигляді презервативів усіх можливих конструкцій – із вусиками, пухирцями, зі смаками та запахами. Ніхто не знає, що думають у цю хвилину птахи, але люди дуже задоволені.

секс
© shutterstock

Як відсвяткувати День сексу, якщо ти не в Амстердамі?

Варіантів святкування Дня сексу в рідній країні – безліч! Чоловіки, наприклад, можуть зателефонувати в усі «сауни» та «салони тайського масажу» і запропонувати їм влаштувати в День сексу День відкритих дверей. Дізнатися все, що вони думають із цього приводу, й відчути себе цілком задоволеними.
 
Можна, наприклад, у День сексу затіяти ремонт у квартирі, і, здерши зі стін шпалери, відчути себе на вершині оргазму і заснути, витерши гіркі сльози. 

А можна відсвяткувати День сексу так, як він того заслуговує, тобто оригінальним, незабутнім сексом. 

Твій День сексу може бути різним: шалено-божевільним, романтично-ніжним, ризиковано-новаторським. Головне – щоб він не був нудним і самотнім. Удачі тобі!