У столиці Австрії відбувся традиційний бал. Він проходив у центрі музичної культури – найбільшому оперному театрі країни – Віденській державній опері. Цього року серед запрошених на урочисту подію було майже п’ять тисяч зірок та політиків. Вперше отримали особисті запрошення від президента Австрії Александра Ван дер Беллена і Петро Порошенко з дружиною, повідомляє 1+1.20180210141851

Перша леді Україні з’явилася на Віденській бал у фешенебельній сукні, вартість якої досі тримають у секреті.

Відомо, що сукню для ймовірних урочистих подій перша леді України замовила собі ще три роки тому у дизайнера Вікторії Гресь. І ось одежа для дружини Президента готова. Сукня, виготовлена у єдиному екземплярі, пошита із шовкової органзи з шлейфом. Її відкладний комір оздоблений бурштином, кришталем, сердоліком та паєтками. Усі камінці для сукні пані Гресь шукала самостійно, аби дотриматися стилю Марини Порошенко.

Однак не обійшлося на балу і без конфузу. Голяком на червону доріжку перед українським Президентом та першою леді вибігла одна із активісток Femen – Аліса Виноградова. За повідомленням організації у Facebook, на її грудях було написано: «Poroshenko, get the fuck out of the Ball» («Порошенко, забирайся з балу»).