В Києві до Палацу Спорту прибуває все більше військових

Сьогодні в столичному Палаці Спорту проходить Всеукраїнський громадський форум під назвою “Відкритий діалог”, на якому президент України Петро Порошенко представить свою передвиборчу програму на пост глави держави. 

З ранку біля будівлі палацу збираються силовики: військові шеренгою вишикувалися біля входу. Також присутні автомобілі Нацполіціі. По периметру Спортивна площа обнесена огорожею, повідомляють “Вісті”.

Початок форуму планується о 14:00.

 

Напередодні представник оргкомітету форуму, керівник Інституту розвитку та сприяння демократії Катерина Поп повідомила, що в заході візьмуть участь близько 10 тисяч осіб. За її словами, форум проведе аналіз п’яти років діяльності президента і спрогнозує, що буде в країні, якщо Порошенко знову стане президентом.

“Форум організовується не тільки по лінії Адміністрації президента, скільки по партійній лінії, сторони партії БПП”, – заявив журналістам один з близьких до президента народних депутатів, який має безпосереднє відношення до формування всієї передвиборчої кампанії Порошенко.

Джерело