Своєчасне виявлення психічного розладу і звернення за допомогою до фахівця приведуть до швидкого одужання

Багато людей, на жаль, соромляться психічних розладів, хоча зустріч з досвідченим психотерапевтом могла б піти їм на користь. І ось 5 ознак того, що людині потрібно така зустріч. 

Зовнішній вигляд. Зверніть увагу, якщо людина раптом перестає стежити за власним зовнішнім виглядом, особливо в тих ситуаціях, коли потрібно виглядати пристойно.

Якщо ви помічаєте, що ваш родич або друг більше не реагує на плями кетчупу на світлому одязі, чоловік перестав голитися (і не доглядає за бородою), а жінка раптом відмовилася від макіяжу і більше не стежить за волоссям, то це тривожний дзвіночок. Цілком можливо, що настала пора зустрітися з психотерапевтом.

Інфантилізм. З першого погляду, невідповідності психологічного і біологічного віку людини зустрічаються досить часто, особливо у сучасних чоловіків. Однак іноді знаходяться в пригніченому стані люди починають вести себе дуже по-дитячому десь на важливих зустрічах або при малознайомих людей, що говорить про можливі проблеми з психікою.

Дезорганізованность. Люди несподівано втрачають здатність організовувати певні процеси навколо себе. Наприклад, на їхньому столі, раніше завжди акуратному, раптом з’являється гора непотрібних речей, записок, недогризків яблука і порожніх банок з-під газованої води. Це ще один привід для того, щоб задуматися про зустріч з психотерапевтом. 

Мрійливість. Начебто нешкідлива риса характеру, яка теж може перетворитися в патологію. Люди раптом помічають, що вони вдаються до нездійсненних мрій, на які витрачають все більше часу.

Замість того щоб заробляти гроші, вони мріють про те, як будуть витрачати раптово звалилися на них мільйони. Часом така мрійливість свідчить про серйозні психологічні проблеми.  

Джерело