Кінець лютого в Україні обіцяє бути воістину лютим – температура місцями опуститися до 18-21 градусів. Такий прогноз дає Укргідрометцентр.

Сьогодні, 22 лютого, в західних, центральних і південних областях України температура вночі опуститься 8 градусів морозу, такою ж буде температура і на сході країни. Вдень у західних та східних областях до -4, на півдні до +4. У центрі і на півночі України буде до -8.

23 лютого на заході та в центрі України очікується сніг. Температура повітря складе -3-7 градусів. На сході – до -5, а в південних регіонах до +1. У Києві стовпчик термометра коливатиметься між 5 і 7 морозу. Пройде сніг. 

24 лютого опади у вигляді снігу очікуються вже на всій території України, а температура продовжить знижуватися.

25 лютого буде найхолоднішим днем – бушуватимуть морози на заході і півночі країни. Вночі температура там складе до -18-21 градусів, а вдень -9-12 градусів. По всій території України пройде сніг. Не очікується опадів лише в західних регіонах.

У центрі вночі до -16, вдень до -10, на сході -5-7 градусів, на півдні -3-5 градусів. У Києві 25 лютого буде -9-11 градусів зі снігом.

Синоптики кажуть, що найлютіші морози протримаються до 28 лютого.

Джерело: Politeka