E Sigara

Жінок часто порівнюють з хижачками. Давайте спробуємо розібратися, з якою саме хижачкою можна порівняти жінок різних знаків Зодіаку.

Козеріг — собака

Собаки — зовсім не друзі, а покровителі людини. Ці вражаючі хижаки з давніх часів допомагали і підтримували нас. Хоча тепер їх багато сприймають як віддана домашня тварина. Однак собака залишається помічником і захисником людини: це єдина тварина, готова пожертвувати своїм життям і здоров’ям заради допомоги господарю. Це ніби у неї в крові – обов’язок допомагати, жертвувати, захищати за будь-яких умов. Ось і у жінки-Козерога головне слово — борг. Багатьом здається, що вона дуже відповідальна і весь час робить тільки те, що треба. А насправді головне в її житті— любов. Вона завжди піклується про тих, кого любить. А якщо ви хочете дізнатися, яка вона в гніві, спробуйте подражнити ланцюгового алабая, наприклад. Якщо уцелеете, дізнаєтеся.

Водолій — тхір

Тхір – дуже мила тварина, яка може за секунду влаштувати неймовірний переполох. Така ж і дівчина-Водолій. Не дивуйтеся, що на тлі повного спокою вона раптом вибухне, наче кишенькова атомна бомба. Оскільки головні якості обох — раптовість і стрімкість, не намагайтеся вгадати чи зупинити атаку своєї обраниці. Вона завжди буде влаштовувати полювання на свою жертву дуже швидко і майже завжди успішно. Краще зробіть вигляд, що нічого не сталося. У відносинах з Водолієм ця тактика найбільш корисна. І безпечна для вас.

Риби — руда лисиця

Лисиця – руда красуня, символ хитрості і підступності. Вони до неподобства прекрасні, але і небезпечні не менше. Хочете приручити лисицю? Вам доведеться неабияк постаратися. Точно так само і з Рибами. Вони дуже привабливі, милі і вміють себе подати, але вони хитрі, розумні і навіть підступні. Жінки-Риби — природжені актриси. Якщо вона потрапить у ваш будинок, будьте готові, що відтепер вся життя буде підпорядкована виключно бажанням цієї милою і хитрою хижачки. Змиріться або біжіть.

Овен — єнот

Невже це хижаки? Вони ж такі милі! Так. На картинках. Насправді єноти – справжні бійці, які не бояться нікого і нічого. Прямо як жінки-Овни, які, звичайно, теж дуже милі. Поки не почнеться полювання. Знаєте, чому єноти люблять полоскати свою їжу? Зовсім не тому, що їм подобається їсти чисті продукти, а тому, що жертва у воді швидше перестане тріпається, якщо її втопити. Це таке невелике попередження. Пам’ятайте, що жінка-Овен не любить, коли хтось тріпає крильми без особливого приводу. А взагалі єноти і Овни — милі створіння. Якщо, звичайно, вам подобається, коли хтось влаштовує в будинку переворот і забирається вам на голову, тому що так зручніше красти печиво.

Телець — ведмедиця

Образ ведмедя викликає суперечливі асоціації: це і грізний хижак, господар лісу, і забавний гігантський любитель меду. Який же він такий насправді? Подивіться на жінку-Тільця, і ви самі все зрозумієте. Немов справжня ведмедиця, вона вважає за краще проводити час наодинці з собою. При цьому вона любить займатися чим-небудь приємним. Наприклад, ловити рибу або збирати ягоди. Сторонніх людей вона недолюблює і може розтерзати, якщо хтось полізе під гарячу руку. З іншого боку, вона буде люто захищати своїх малюків і сім’ю. У перервах між пошуками чогось смачненького. А взагалі, якщо на вас нападає ведмедиця-Телець – краще просто відразу прикинутися мертвим.

Близнюки — барханна кішка

Вона схожа на домашню кішку, над портретом якої добре попрацювали ілюстратори. Це хижа тварина — сама чарівність, вона навіть доросла виглядає як кошеня. При цьому барханную кішку наживо вдалося бачити лише відчайдухам і дослідникам дикої природи, так як живе вона в найбільш посушливих і пустельних місцях і старанно уникає зустрічей з людьми. Жінки-Близнюки теж люблять йти у свій внутрішній світ, який з боку може здатися млявою пустелею. А насправді їх внутрішній світ — це справжній густонаселений мегаполіс. Хоча вижити в ньому можуть тільки самі жінки-Близнюки, так що стороннім краще туди не потикатися.

Рак — левиця

Жінкам-Ракам, як і левицям, потрібен справжній чоловік-лев. Такий, щоб здалеку було видно. Завоювавши її увагу, самому йому можна більше особливо не напружуватися – панночка-рак, як роблять левиці, сама буде подбати про все. Вона і на полювання сходить, і за дітьми догляне, і в хаті лад наведе. Чоловік для них – захист і опора. Але вона буде вести себе так тільки до тих пір, поки він буде залишатися справжнім чоловіком-левом. Як тільки він оступиться, прайд вірних подруг і родичок з його левицею на чолі, розірвуть негідника на дрібні шматочки, і сліду не залишиться.

Лев — домашня кішка

Красива, м’яка і незалежна хижачка. Сьогодні у кішок стільки фанів, що це схоже на культ якийсь богині. А жінка-Левиця і є богиня, вона звикла, щоб їй поклонялися. А ще вона теж хижачка, як кішка: вони обидві здатні довго і болісно вбивати свою жертву. Але це тільки в крайньому випадку. Якщо її вчасно забезпечать кормом преміум-класу та подадуть його в найдорожчій і шикарною мисочці, то Левиця і напружуватися зайвий раз не буде, насолоджуючись належними почестями.

Діва — вовчиця

Вовка годує розум, а не ноги, як у відомій приказці. Не дарма він є одним із самих хитрих і обережних хижаків. При цьому у зграї вовків зазвичай головує все ж вовчиця. Саме вона відповідає за загальний добробут. Майже як жінка-Діва. Навколо неї часто збирається «зграя» людей, які впевнені, що завжди можуть розраховувати на допомогу та її мудру пораду в скрутну хвилину. Але вона підпускає близько тільки найбільш перевірених людей, тих, хто з нею «однієї крові». На інших же вона ніколи не нападе без причини, вважаючи за краще піти від конфлікту.

Ваги — панда

Несподівано! Багато хто забуває, але це миле велика створення — теж хижак, як і інші ведмеді. Зауважте, це єдиний ведмідь у світі, який вибрав вегетаріанство. Звичайно, іноді вони можуть їсти яйця, якихось дрібних звірів, птахів чи деяких комах, але найбільше їм подобається спокійно жувати бамбук. Приблизно так само роблять і жінки-Терези – вони ніколи не нападають без крайньої необхідності. І навіть при необхідності 10 разів подумають, чи варто в це вплутуватися. Не дивно, що миролюбних жінок-Терезів люблять практично всі.

Скорпіон — тигриця

Тигриця — небезпечна і загадкова представниця сімейства котячих. Тигри дуже часто нападають на людей, причому причини цього досі не вивчені. Приблизно таким же загадковим є і поведінку жінок-Скорпіонів, коли під час регулярних виїздів на полювання вони отримують чиєсь серце. Звичайно, їх можна про це запитати, але відповідь тільки додасть нових питань. Тому що вони вважають, що в цьому немає нічого особливого. Поки не попадеться який-небудь незвичайне серце.

Стрілець — косатка

Це красиве ссавець «кит-вбивця». Його дії завжди точні, а план полювання геніальний і досконалий. Вони дуже розумні, немов справжні стратеги і тактики. Але головний секрет цих тварин — це відносини з людиною, на якого вони ніколи не нападають. Напасти вони можуть тільки в тому випадку, якщо їх виловлять і посадять у в’язницю, тобто в дельфінарій. Ось тоді вона і правда може помститися. На волі ж косатки з радістю спілкуються з людьми. За всю історію людства не було жодного випадку нападу косатки на людину в умовах вільного проживання. Немає сумніву, що косатки благородні, як і жінки-Стрільці. Вони теж ніколи не нападуть на більш слабкого.

https://ukr.media/

Loading...