Практично всі батьки в Україні можуть розраховувати на отримання “бебі-боксу”, але є певні винятки. 

Як повідомили в Мінсоцполітики, вже понад 9 тисяч породіль в Україні отримали так звані “пакети малюків”. У відомстві зазначили, що практично всі батьки можуть розраховувати на подібну допомогу.

“Пакет малюка можна забрати після народження дитини, але не пізніше, ніж через 30 днів від дати пологів. Зараз передбачена процедура, за якою після виписки з пологового будинку батьки отримують цей бокс. Подружжя розписуються в документі і перевіряють вміст”, – повідомили у відомстві. 

У Мінсоцполітики зазначили, що якщо в пологовому будинку немає таких “пакетів малюків”, то його забезпечує орган соціального захисту. Однак, необхідно, щоб мама написала відповідну заяву.

“Приватні пологового будинку не є винятком, в них також зобов’язані видавати “бебі-бокси”. Допомогу отримають навіть ті породіллі, у яких сталися раптові пологи і її не встигли довезти до лікарні. Пізніше вона потрапляє в пологовий будинок і там отримує “пакет малюка”. Допомогу не отримують ті, хто зібрався народжувати в домашніх умовах”, – зауважили в Мінсоцполітики.

Джерело