У цей день церква вшановує святого великомученика Пантелеймона. У свята є і інші назви: «Пантелеймон Качановий», «Кочаник», «Цілитель», «Капустяні щі», «Палій».

Наші предки збирали останні лікарські трави, але в полі намагалися не працювати, щоб гроза не спалила їх хліб або сіно.

Історія свята

Молодий лікар Пантелеймон жив в Нікомидії. І під час «великого гоніння християн» він познайомився з проповідником Єрмолаєм (він теж вважається мучеником і святим). Єрмолай відкрив Пантелеймону істинного Бога і охрестив його. Пантелеймон гаряче вірив в Христа, але це накликало на нього гнів побратимів.

Він лікував не тільки імператора, у якого служив, але і християн, які перебували у в’язницях. Як тільки Максиміан довідався про це, він запропонував Пантелеймону відректися від своєї віри. На це святий запропонував йому інший варіант: знайти важко хвору людину і влаштувати перевірку. За його пропозицією вилікувати людину повинні були спробувати двоє людей: лікар-язичник і лікар-християнин, тобто сам Пантелеймон. Звісно, він виграв суперечку, вилікувавши хворого ім’ям Христа. Через цей випадок багато язичників стали християнами.

Імператор розгнівався і наказав стратити цілителя. Переказ свідчить, що його під час страти прив’язали до оливи, а коли відрубали голову, то олива відразу ж вкрилася плодами. Пантелеймона шанують як цілителя і покровителя воїнів.

Традиції та обряди

У народі Пантелеймона іноді називали Палієм. Він був лікарем, заступником воїнів і лікарів. Йому молилися про зцілення. У цей день знахарі збирали трави, при цьому рвали їх влаштовуючи особливі обряди і вимовляючи заговори. Саме сьогодні трави були особливо цілющі.

9 серпня починали прибирати овес, але в негоду намагалися не виходити в поле, так як було дуже багато блискавок і люди боялися, що якщо працювати на Палія, то гроза спалить їх хліб. Копиці сіна теж не вивозили, так як гроза могла викликати пожежу.

Пантелеймон на Русі отримав не одне прізвисько, його ще називають Качановий, так як в цей час починалася капуста. З тієї капусти, що залишилася з минулого року, робили пиріжки та інші капустяні страви. Випічку давали дітям, мандрівникам і вбогим. Також варили і щі з капусти. Насправді цей овоч завжди любили в народі, її тушили, їли сирою, солили, додавали в супи і пироги.

Джерело