Російська Федерація вирішила піти ва-банк у церковному питанні і готова рознести все вщент

За словами журналіста Аркадія Бабченка, від ва-банку Росія і сама постраждає, тому українцям слід бути готовими до різних нових провокацій. Про це він написав на своїй особистій сторінці в Facebook. 

“Чуваки все-таки вирішили йти ва-банк і пішли на церковний розкол. Без жартів, адже представники РПЦ відкрито показують готовність рознести все вщент, в тому числі і самих себе”, – написав журналіст.

“Пристебніть ремені. Буде трясти ще кілька найближчих років”, – запевняє Бабченко, на якого Москва оголосила на полювання. 

За словами журналіста, подібна демонстрація рішучості знищити все, в тому числі і себе, рідко закінчується порожнім балаканням. Тому, на думку Бабченка, від Росії можна чекати чого завгодно.

Варто також відзначити, що між РПЦ і Вселенським патріархатом на тлі українського питання виник конфлікт, через який російські церковні діячі не можуть отримати візи.

Також повідомлялося, що Українська православна церква Московського патріархату користується допомогою терористів так званих «Л/ДНР» для зриву отримання автокефалії.

Зокрема, в так званих «ДНР» і «ЛНР» бойовики збирають людей для відправки до Києва в якості «групи підтримки» супротивників української автокефалії.

Джерело