Новина про весілля української співачки Насті Каменських і продюсера Потапа викликала надзвичайний інтерес та бурхливе обговорення в мережі. А ЗМІ, посилаючись на анонімних інсайдерів,  називали дату весілля зіркової пари. Торжество, за їхніми даними, має відбутись 23 травня.  cV4weCtrQAcuIb2OyIimtLsDIv8zapbEHZTawRu1

До “визначної події” залишилося всього два тижні, і вже дуже скоро ми дізнаємося, чи дійсно улюблена українцями зіркова парочка вирішила узаконити свої стосунки. 

 

А тим часом з’явилися нові подробиці весілля Каменських і Потапа. Як повідомив інсайдер виданню Clutch, можливо на святі буде присутній колишня дружина продюсера Ірина Горова. Також джерело повідомило, що Горова буде не простою гостею, а виступить дружкою.  

Інсайдер розповів, що після торжества новоспечена подружня пара планує відправитися у весільну подорож і відпочивати до 3-го липня.

До того ж напередодні весілля Настя і Потап посилили тренування спортом. Цим пояснюється, чому продюсер так різко  схуд на 17 кілограмів. 

Джерело