На початку наступного робочого тижня Україну накриє потужна магнітна буря, пік якої припаде на 23 липня.

Про це повідомляють співробітники Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця.

За інформацією фахівців, вплив природних процесів на Сонці відчують люди вже у неділю, 22 липня. До понеділка магнітні коливання наберуть більших масштабів. 23 липня магнітна буря буде особливо сильною і досягне рівня G1.

Мало того, що це явище згубно впливає на здоров’я, особливо метеозалежних людей, відчуватися будуть і технічні збої.

Як вберегтися від негативного впливу магнітних бур?

Як відомо, магнітні бурі негативно впливають на роботу засобів зв’язку. Також у ці дні зростає кількість аварій і технічні несправності.

Багато метеозалежних людей можуть відчувати головні болі і мігрені. Також можливі такі симптоми, як погане самопочуття, прискорене серцебиття, перепади тиску, знижений тонус, безсоння.

Люди, які мають проблеми з серцево-судинною системою, за рекомендаціями медиків, повинні ретельніше слідкувати за своїм самопочуттям та берегтися. У такі дні потрібно пити більше води. А от від алкоголю та фізичних навантажень варто відмовитися.

Медики також додають, що всім, хто реагує на подібні зміни, слід ретельно стежити за наближенням підвищеної геомагнітної активності і завчасно виключати на цей час будь-які дії та події, що здатні призвести до стресів. У цей час потрібно скоротити всілякі емоційні та фізичні навантаження, відпочивати і бути спокійними.

Як пережити “чорний день”

Варто не зловживати алкоголем та цигарками. Краще взагалі забути про шкідливі звички.

Не перенапружуйтесь, надмірна фізична активність не рекомендована. Намагайтеся більше відпочивати.

Тим, хто має хронічні захворювання варто пам’ятати, що вони можуть загостритися. Тому варто прихопити з собою ліки “швидкого реагування”.

Варто приймати аспірин, щоб попередити утворення тромбів.

Щодо меню, більше споживайте овочів, фруктів та морепродуктів.

Замініть каву зеленим чаєм.

Можна прийняти ванну з аромамаслами чи травами.

Джерело