5 березня в Україні буде тепла погода

Про це розповіла синоптик Наталя Діденко. Відповідний пост вона зробила на своєму аканті в соціальній мережі Фейсбук. 

«Денна температура повітря досягне +6+10 градусів, на Заході до +12, а на Півдні, особливо на Одещині, до +12+15 градусів. Навіть вночі не те що без морозів, а й без “нулів”, передбачається +2+6 градусів.Вітер західний, південно-західний, атлантичний. Якщо хто не був в Португалії чи Іспанії, якраз завтра можна буде подихати їхнім повітрям. Поривчастий, можливо до сильного», – написала синоптик.

До того ж, за її словами, дощі, місцями та невеликі, пройдуть в західних та північних областях. У Карпатах з мокрим снігом.

 

Діденко написала, що 5 березня на території України буде сухо. Більш того, вона розписала, яка погода буде протягом наступних кількох днів.

«У Києві вівторок – вологий, вітряний, але теплий. Протягом дня 5 березня очікується до +8+10 градусів. Надалі – записуйте, бо якийсь кордебалет синоптичний. 6 березня – похолодання. 7, 8 березня – потепління. 9,10 березня, на Шевченківські дні, – похолодання.

Усі ці коливання будуть незначними, голову й судини доводитимуть до сказу стрибками атмосферного тиску, сильним вітром та набігами хмарності, але так, щоб сильно контрастно, то ні», – написала Діденнко. 

Раніше повідомлялося, що глобальні кліматичні зміни на планеті вже відобразилися на погодних умовах в Україні. Про це заявила кліматолог Софія Садогурська. “По Україні ми досить сильно відчуваємо ці розбалансовані погодні умови, коли ми спостерігаємо критичні температури влітку, а зима у нас від плюсової температури до дуже низьких температур. І ці процеси кліматичного розбалансування є наслідком глобальних змін”, – підкреслила вона. За її словами, все вказує на те, що подібні процеси будуть тільки посилюватися.

“Можна вже говорити, що цей момент катастрофічності досягнуто. Експерти прогнозують, що температура буде тільки зростати, викиди парникових газів збільшуються, відповідно кількість екстремальних кліматичних погодних явищ буде тільки зростати”, – вважає фахівець.

Джерело