Жителів Землі очікує наступ аномальної спеки 

Австралійські вчені з Університету Монаша в Мельбурні прийшли до висновку, що незабаром відбудеться антропогенна зміна клімату, яка призведе до почастішання екстремальних погодних явищ до 2080 року.

При проведенні дослідження враховувалися обсяги викидів в атмосферу парникових газів при спалюванні викопного палива, щільність населення в регіонах, а також різні стратегії щодо пом’якшення наслідків спеки.

Відповідно до песимістичного сценарію, в австралійських містах Брісбен, Сідней і Мельбурн смертність від погодних лих, які стануть більш частими, зросте на 471 відсоток у порівнянні з 1971-2010 роками. Число жертв помітно зросте в Індії, Греції, Японії та Канаді. 

Ситуація посилюватиметься такими супутніми природними катастрофами, як пожежі та засуха.

Відзначимо, що дослідники з Оксфордського університету заявили, що аномальна спека, яка панує в північній частині нашої планети, пов’язана зі змінами клімату . За словами кліматолога Майлза Аллена, випадки аномальної спеки були і в минулому, наприклад, в 1976 році, коли в Англії встановилася найвища температура в історії спостереження (35,9 градуса Цельсія), що викликало тривалу посуху. При цьому середня температура атмосфери Землі в ті роки була на дві третини градуса Цельсія нижче, ніж зараз.

Однак з глобальним потеплінням спекотні дні стали більш частимі.  

Спеціалісти Всесвітньої метеорологічної організації також вказують на те, що рекордна спека в 2018 році отримала широке поширення в Північній півкулі через зміни клімату Землі.

Раніше повідомлялося, що Нібіру (так само відома як «Планета X »і Планета 9) впливає на появу і зникнення крижаних об’єктів за межами Нептуна, стверджують астрономи. 

В 92-сторінковому документі, який буде опублікований в Physics Reports, група дослідників при Каліфорнійському технологічному інституті проаналізувала докази існування Нібіру.

Ідея полягає в тому, що на багатьох віддалених об’єкти впливає гравітаційне тяжіння великої планети, якою і може бути Нібіру.

«Наші нові зусилля, як теоретичні, так і обчислювальні, дозволяють припустити, що раніше ми переоцінили параметри планети 9 », – пояснив один з вчених.

Джерело