Чому одні жінки вискакують заміж в перших серйозних відносинах, а інші залишаються самотніми до середніх років? На яких жінках одружуються чоловіки?

Як вийти заміж?

Ні в якому разі я не вважаю, що потрібно прикидатися, набагато ефективніше витратити півроку, зайнятися своїми думками і стати щасливою. Чоловікам дуже подобаються щасливі жінки. Їх, напевно, не потрібно ощасливлювати – вони вже.

1. Щирість. Дуже важливо говорити, що думаєш і те, що відчуваєш і не вигадувати псевдо-приводів. Ми починаємо вигадувати дурні причини, коли не віримо в себе і вважаємо, що наші приводи не досить гарні. Краще говорити як є – це прекрасна свобода.

2. Сексуальної. А мій досвід показує, що сексуальність в веселощі і відкритості. Коли жінка сміється – це дуже заводить.

3. Напевно, зовсім небагато доброю і прощаючою. Зарозумілі дівчата подобаються тільки самим собі, їх надуті губи і худі попки радують на картинках. Приводи для образ чоловіки завжди плодять в хорошому ритмі. Якщо ритмічно прощати – це круто.

4. Несподіваною – танцюючою ламбаду після роботи, що плаче від кількості бездомних собак на вулиці в мороз, що живе і дихає. Але не забуваємо про пункт 1. Я іноді плачу через сюжетні лінії в мультфільмі – і не соромлюсь. Це я.

5. Здоровою. Потенційно чоловік шукає людину, яка зможе бути поруч, не вмирати і зможе йому виносити і вигодувати дітей. І за великим рахунком через такий принцип і подобається фігура.

6. Що формулює свої запити. Чітко і зрозуміло. Знову ж пункт 1.

7. Чесною. Коли наше психічне здоров’я буде відмінним, ми зможемо втілювати всі ці пункти і спокійно бути собою. Спокійно істерити, бути дурепою, іноді робити дуже нерозумно. Але тільки іноді і не шкодувати про це, щоб відповідати всім попереднім пунктам.

Такою жінкою, що надихає на великі справи ніколи не пізно стати. Адже в кожній з нас є всі ці якості, але іноді, ми самі про них забуваємо і ігноруємо внутрішнє багатство.

Щоб чоловіки бажали нас, щоб мріяли потрапити в поле нашого сяйва, щоб ми радували їх і раділи самі. 

Дуже приємно, коли на тебе задивляються, коли просять провести життя поруч, просять ощасливити своєю присутністю. І тут, хлопцям теж потрібно підтягнутися і стати щасливими вже. Але це тема для іншої розмови.

Джерело