Український популярний шоумен і ведучий Сергій Притула заявив про свій намір балотуватися у Верховну Раду від партії Святослава Вакарчука “Голос” і він зізнався, що після цього на нього обрушилися “тонни бруду”, яких не було за 14 років в шоу бізнесі.

Так, серед припущень, якими закидали шоумена останні два тижні було те, що він продався колишньому президенту України і буде в парламенті представляти його інтереси.

“Притула “ліг” під Порошенко. Як і Вакарчук. Вони просто “фарм-клуб” Петра Олексійовича, які має відтягнути голоси у Зеленського! У кого є мізки і хто подивиться на останні рейтинги, той зрозуміє всю безглуздість подібних заяв. Тобто, Порошенко вклався в політичний проект, який зараз тотально випереджає партію самого Порошенка і загрожує його політсилі непроходженням в Парламент? Якась неправильна “многоходовочка”, – стверджує Притула.

Крім того, Притула чітко розуміє, що партії Вакарчука “Голос” ніяк не дорватися до “Слуги народу”, у якій на даний момент рейтинг складає 47-48% від усіх, хто збирається голосувати.

 

“Особистий рейтинг Володимира Зеленського такий, що з’явись у списку партії “Слуга народу” шматок руберойду, зів’яле листя і ростова лялька панди, вони наберуть мінімум 42%. Але біда не в цьому. Колишня гвардія Януковича знову рветься до влади”,   зазначив Сергій Притула.

Шоумен зазначив, що партія Вакарчука “Голос” стрімко набирає рейтинг і все тому, що їх мало на ТБ, зате вони є серед людей.

“Спілкуємося. Говоримо. І вислуховуємо. І маємо довіру. Яка кристалізується в самий динамічний рейтинг. За 5 тижнів рейтинг партії зріс у 8 разів. І нас не зупинити!!!”, – переконаний Притула.