В Естонії місцева влада ввела нову програму з пошуку IT-талантів зі всього світу. Ті, хто зможе пройти відбір, тому оплатять проживання та проїзд в Естонії на період проходження співбесіди у провідних IT-компаніях країни.

Про це стало відомо завдяки повідомленням естонських ЗМІ.

Є інформація, що заявки приймають аж до 21 березня 2019 року. Відбір соціалістів виконують у рамках проекту естонського уряду “Work in Estonia”. 

Ті, хто минув підбір і співбесіду, вирушать у п’ятиденний науково-технічний тур. За даний період будь-який учасник приїде в кабінети найбільших естонських IT-фірм і мине співбесіди за стислою процедурою в деяких з них.  

Варто нагадати, що відтепер громадянам України для безвізового в’їзду в країни ЄС необхідно отримати спецдозвіл. Про це стало відомо із заяви Ради Євросоюзу, який було оприлюднено днями на офіційному сайті.

Зокрема, зазначається, що для того щоб отримати спеціальний дозвіл необхідно буде заплатити 7 євро та заповнити заяву-анкету через інтернет портал. Відомо, що надана особою інформація проходитиме автоматичну перевірку по відкритих і закритих базах ЄС та Інтерполу для визначення ступеня ймовірної відмови або дозволу на в’їзд.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відома українська співачка, переможниця “Євробачення”, а з нещодавніх пір – ще молода мама, Джамала часто радує шанувальників новинами свого творчого життя в Instagram. Цього разу співачка опублікувала яскраве фото, на якому позує в стильному образі. У своєму пості Джамала розповіла шанувальникам, що відправилася в Польщу.

Джерело