Абреавіатура BFF заполонила стрічку Facebook. Після витоку даних користувачів у соцмережі вирішили, що перевірити безпеку акаунта можна за допомогою слова BFF: його нібито треба написати в коментарі. Та насправді – це звичайний міф, і ось чому!

Користувачі Facebook вирішили, що соціальна мережа нібито містить секретну функцію перевірки надійності акаунта. Для цього вони радять “вбити” в пост або коментар слово BFF: якщо букви позеленіють – все в порядку, якщо ні – то профіль у небезпеці і його легко можуть зламати.

Багато хто повірив твердженням про цю “таємну функцію” і кинувся перевіряти безпеку свого акаунта за допомогою “чарівного” BFF. Та насправді інформація про те, що колір ВFF показує статус акаунта, не більше, ніж качка.

Що таке BFF?

BFF – абревіатура, яка розшифровується як best friends forever (найкращі друзі назавжди). Вона входить у список фраз-тригерів Facebook Delight (як і “Вітаю” та “Я люблю тебе”), які завжди виділяються особливим кольором в постах і коментарях, а при натисканні на них відтворюється спеціальна анімація.

Наприклад, BFF підсвічується зеленим, а при натисканні на це слово, додане до списку унікальних фраз 29 січня, дві долоні дають “п’ять”.

Анімація при натисканні на BFF - фото 235018

Анімація при натисканні на BFF

Ось ще список англійських слів-тригерів – введіть їх та подивіться, як їх покаже Fb:

  • you’re the best;
  • best wishes;
  • you got this;
  • rad;
  • congratulations.

Ніякої шкоди коментар BFF, зрозуміло, не має. Це, скоріше, спосіб отримати більше коментарів під постами від надто довірливих друзів. Не ведіться на це 😉

https://maximum.fm/