Експерт висловив думку про сумнівний PR-хід Петра Порошенка

13 років в’язниці за державну зраду, які дали втікачеві Вікторові Януковичу, це навмисний хід рекламників Петра Порошенка перед президентськими виборами.

Так завдяки нарешті винесеному вирокові для втікача – екс-президента України Віктора Януковича за держзраду – Петро Порошенко зможе повісити собі ще один так званий “орден”.

Таку думку висловив політичний оглядач Мілан Лєліч:

“Треба спостерігати за реакцією лідерів думок і безіменних ботів в соціальних мережах, які прихильні до Порошенка. Особливо треба враховувати, наскільки активно вони будуть просувати це як видатну перемогу. Якщо насправді так буде, то буде сенс говорити, що це зроблено для виборів”, – сказав експерт. 

Янукович

Фахівець упевнений, що виникають цілком логічні сумніви, що вирок Януковичу дасть якийсь великий ефект або приріст до рейтингу Порошенка. Він також уточнив:

«… до виборів ще два тижні, а за цей період може відбутися велика кількість подій. Українці вже не згадають про цей вирок. По-друге, людей зараз вже не дуже хвилює Янукович. Про нього вже багато хто забув ».  

Нагадаємо також, народний депутат Верховної Ради Борислав Береза в інтерв’ю журналісту Юрію Романенку висловив свою думку щодо актуальних на сьогоднішній день питань в Україні.

Так Борислав Береза розповів чому Україна близька до громадянського протистояння і про шанси Петра Порошенка переобратися на другий термін.

Зокрема, нардеп розповів про створення спеціальної комісії, яка розслідуватиме всю інформацію щодо журналістського розслідування Дениса Бігуса. До складу комісії входитимуть члени комітету з протидії корупції, члени законодавчого комітету при ВР, а також члени комісії зі спостереження за правоохоронними органами і глави фракцій – за бажанням.  

Борислав Береза

На питання про жирну точку у скандалі з Петром Порошенко і «нацдружинниками» – мовляв, стала чи поведінка президента в ситуації, яка склалася, тим «каменем, який його потопить» – Борислав Береза відповів:

«Проблема в тому, хто буде розслідувати всю цю « інформацію», хто буде розслідувати, що в НАБУ там вирішують за десяточку питання, хто буде розслідувати цукерки в прокуратурі і т. д. НАБУ – в Прокуратурі, Прокуратура – в НАБУ? Абсурд – бджоли проти меду. Виникає питання, хто – але відповіді немає». 

Джерело