Американський журналіст зумів вистежити чоловіка, який спровокував смертельну автокатастрофу, і розкрив подробиці

Колін Макларен опублікував своє розслідування у виданні The National Enquire. Принцеса Діана загинула в Парижі 31 серпня 1997 року. Вона їхала разом з водієм Генрі Полем, охоронцем Тревором Рис-Джонсом і 42-річним Доді Аль-Файедом, який вважається коханцем королівської особи. Автомобіль Mercedes зіткнувся з бетонною конструкцією, в результаті чого практично всі люди загинули. Смерть наздогнала Діану в лікарні через дві години після інциденту. Медики виявилися безсилі. 

Вижити вдалося лише Рис-Джонсу. Однак охоронець принцеси не сказав ЗМІ про те, що сталося, пославшись на втрату пам’яті. Лише через 22 роки Коліну Макларену вдалося вивідати у нього більше інформації про трагедію. Джерело підтвердило чутки про білий Fiat Uno, який помітили на місці події.

Диана

Як виявилося, за кермом автомобіля їхав таксист в’єтнамського походження Ле Ван Тхань. Водій вперше зізнався журналістові в формальному вбивстві принцеси Діани. Він заявив, що підрізав Mercedes біля тунелю. Це і призвело до автокатастрофи. Відразу після ДТП Ле Ван Тхань перефарбував свою машину в червоний колір. Чоловік заперечував свою причетність до злочину на поліцейських допитах. 

Тепер він заявив журналісту, що правоохоронці навмисне приховали деталі події в інтересах Франції. Влада вирішила не розголошувати, що жителі країни замішані в загибелі британської принцеси. Вони взяли Ле Ван Тханя під свій захист і припинили витік інформації далі робочих протоколів. В результаті житель Франції виступив перед британськими слідчими виключно в якості свідка. В результаті аварії визнали нещасним випадком з вини водія принцеси Діани.

Навіть після визнання, колишній таксист відмовився розгорнуто говорити про ситуацію. Ле Ван Тхань зазначив, що в справі замішано безліч впливових людей. Розголошення подробиць загрожує йому та до всієї громади великими ускладненнями. Сам винний незабаром став бодібілдером і домігся у цій сфері значних успіхів.