Державний Приватбанк призупиняє всі операції з платіжними картами. Дану інформацію підтвердили в прес-службі банку. Відзначається, що “тайм-аут” також візьмуть банкомати, термінали самообслуговування і торгові термінали банку.

“З опівночі до 4 ранку 14 жовтня в Україні будуть припинені всі операції з платіжними картами. Даний процес пов’язаний з міграцією на нову версію систем управління баз даних”, – йдеться в повідомленні банку. 

У прес-службі відзначили, що технічні роботи спеціально проводитимуть в нічний час, коли навантаження мінімальне і більшість клієнтів не проводять ніяких активних операцій.

У Приватбанку також заявили, що аналогічний “тайм-аут” візьмуть банкомати, термінали самообслуговування і торгові термінали.

Фахівці банку відзначили, що стабілізація роботи систем може затягнутися до 08:00 ранку 14 жовтня. Державний банк також приніс вибачення клієнтам за можливі незручності та зазначив, що дана процедура необхідна для прискорення обробки зростаючої кількості безготівкових платежів клієнтів.   

Українців також закликали на час призупинення транзакцій “запастися готівкою і перенести шопінг-сесії на ранок”.

Джерело