У мережі з’явилася статистика яка стосується смартфонів, що виклали в бенчмарке

Опубліковані дані не відображають повною мірою ринок Android-пристроїв, однак створюють певну картину того, що саме використовують ентузіасти смартфонів, цю цікаву статистику опублікував AnTuTu. 

Дисплеї і процесори сучасних Android-смартфонів

Найпопулярніша роздільна здатність екрана сучасного смартфона – 1080p. У 24,37% телефонів – панелі Full HD зі співвідношенням сторін 16: 9, 17,19% – екрани FHD +. Ще 16,09% дисплеїв сучасних смартфонів характеризуються здатністю 1080 x 2248 і 1080 x 2280 пікселів.

73,5% Android-смартфонів, які з’явилися в бенчмарке AnTuTu, оснащені чіпами з 8-ядерними процесорами і ще 21,9% базуються на 4-ядерних процесорах.

Оперативна і вбудована пам’ять сучасних Android-смартфонів

36,51% смартфонів оснащені 6 ГБ оперативної пам’яті. Друге місце у смартфонів з 4 ГБ оперативної пам’яті (31,70%). Третю позицію рейтингу займають розумні телефони з 3 ГБ оперативної пам’яті.

Цікаво відзначити, що пристрої з 8 ГБ оперативної пам’яті вже настільки ж популярні, як і смартфони з 2 гігабайтами оперативної пам’яті. Оскільки чіпи пам’яті дешевшають, то навіть багато смартфонів середнього класу укомплектовані 4 або 6 ГБ оперативної пам’яті.

У 41,13% розумних телефонів знайшли собі застосування 64-гігабайтний вбудованого накопичувача. Друге місце у смартфонів з 128 ГБ вбудованого сховища, але вони все ж популярніше смартфонів з 32 ГБ флеш-пам’яті. 

Операційна система сучасних Android-смартфонів

61,4% смартфонів працюють під управлінням Android Oreo, на другому місці – версія Nougat.

смартфон

Також повідомлялося, що до осені на ринку з’явилося багато смартфонів, і настав час оновити рейтинг найбільш продуктивних апаратів. Команда знаменитого бенчмарка AnTuTu опублікувало свій серпневий рейтинг смартфонів, що працюють під управлінням операційної системи Android. Серед них з’явилися як новачки, так і завзяті флагмани, що не діляться своїм місцем.

Джерело