Зима вносить в наше життя зміни, які стосуються харчування, звичок, поведінки, що не характерні для теплої пори року

Взимку люди частіше стикаються з різного роду недугами, ніж влітку, і тому є причини. Експерти назвали 5 помилок, яких ми повинні уникати в зимовий час. 

Постійне носіння шкарпеток і рукавичок. Нікому не подобається опікаючи холодний вітер, однак якщо ви весь час закриваєте руки і ноги шкарпетками і рукавичками навіть в приміщеннях, то це не дуже корисно для циркуляції. Руки і ступні можуть адаптуватися до зниження температури.

Не слід спати в ліжку в шкарпетках, так як це шкідливо для кровообігу. Подібна звичка збільшує ризик розвитку згустків крові або тромбозу.  

Зневоднення. Для боротьби з холодною температурою багато людей чомусь знижують обсяг випитої рідини. Це призводить до зневоднення, що сприяє сухості шкіри. Пам’ятайте про те, що навіть в найхолоднішу пору нашому організму потрібно не менше двох літрів води щодня. Якщо ж води не дістає, то це збільшує небезпеку каменів в нирках, нетравлення і інших проблем. Необов’язково пити крижану воду, вживайте її при кімнатній температурі

Сушка білизни в приміщенні. Влітку ми можемо собі дозволити повісити білизну на дачній ділянці або на вулиці за вікном, але взимку краще сушити його в кімнаті. Однак це призводить до виділення шкідливих органічних компонентів, які можуть викликати респіраторні розлади і інфекції. Спробуйте сушити білизну хоча б на балконі, закривши його дверима від основних приміщень.

Надлишок сну. Взимку люди прагнуть спати довше, ніж влітку, оскільки холодна погода за вікном і дуже довга ніч цьому сприяють. Але надлишок сну представляє для нашого здоров’я майже таку ж шкоду, як і його дефіцит, тому що неспання необхідно для нормального функціонування всього тіла.

Сидячий спосіб життя. У холодну погоду нас не дуже тягне на якісь прогулянки, і при першій-ліпшій можливості ми намагаємося залишитися вдома. Однак і це теж шкідливо для циркуляції крові, так само як і для здоров’я в цілому, адже нам потрібні фізичні навантаження.

Джерело