1FAAE9CE-87F1-42D3-A18C-0149085001EF_w974_n_s

17 травня в Варшаві пройде польський марш солідарності з Україною. Організаторами заходу є євромайдан Варшава, фонди “Крим” і “Відкритий діалог”, а також асоціація “Покоління”.

Подібний захід, як зазначають організатори, проходив у Варшаві рік тому, щоб “показати українцям і всьому світові, що ми не залишимо їх одних і що ми з ними солідарні. Сьогодні ситуація в Україні не змінюється на краще – Крим анексований, а на сході країни через російської агресії щодня гинуть люди “, передає Polskie radio.

Поляки хочуть висловити свою солідарність з Україною та українцями, “яким зараз дуже важко”. У марші візьмуть участь польські журналісти, які підтримують Україну.

“Історія повторюється. Хотілося б відкрити очі світу на те, що відбувається зараз у Криму та застерегти перед тим, щоб історія, яка трапилася 70 років тому, не повторилася – не тільки в Криму, але і взагалі у всьому світі. Цей марш необхідний, щоб висловити свою солідарність з українцями, нашими сусідами, які захищають кордони всієї Європи, не тільки України “, – підкреслила польська журналістка Бьянка Залевська.

Марш пройде в 71-ту річницю депортації кримських татар з Криму. Щоб висловити пам’ять про ці події, учасники варшавського маршу пройдуть з Замкової площі до посольства України, де запалять свічки, “світло надії для тих, хто залишається в окупованому Криму”.

На сторінці заходу в Facebook свою участь у польському марші солідарності з Україною підтвердили вже близько 350 чоловік.

 

ЛIГАБiзнесIнформ
Информационное агентство
www.liga.net