У команді новообраного президента України Володимира Зеленського підготували проект указу про розпуск Верховної Ради і дострокові парламентські вибори. 

Про це повідомляє Telegram-канал “Української правди”. Видання посилається на інформацію власних джерел та публікує текст документа.

Як зазначає джерело, у команді Зеленського ще не прийшли до остаточного рішення щодо дострокового припинення повноважень Верховної Ради, оскільки наразі ще ведуться гарячі дискусії. Частина команди виступає за негайний розпуск парламенту після інавгурації, інша – проти, аргументуючи тим, що до осінніх виборів є можливість повноцінно підготувати партію “Слуга народу”.

Проте, незважаючи на протиріччя щодо цього питання, у команді Зеленського відповідний проект указу “про всяк випадок” вже підготували .

“В оточенні обраного президента Володимира Зеленського ведуться дискусії про дострокові вибори до Верховної Ради. Частина команди виступає за негайний розпуск Ради після інавгурації, інша – проти, щоб встигнути повноцінно підготувати партію “Слуга народу”, – повідомляє джерело.