В 2018-му українці здивували оригінальністю в питанні вибору імені для своїх дітей

Так, найбільш популярними у західній частині України стали Авель, Самуїл, Нікандо, Соломон, Аскольд, Світозар, Кайзер і Ільяс. Серед не “екзотики” – Богдан, Макар, Максим, Артем, Арсеній, Тимофій і Матвій. 

Для дівчаток вибирали такі імена: Софія, Поліна, Єва, Марія, Ольга, Анна, Вікторія і Анастасія. Серед рідкісних імен виявилися: Дилар, Амалія, Мія, Даяна, Эммануэлла, Доріана, Селену, Ніколетта, Саліха, Ноомі та Климентія.

В Тернополі та Чернівцях найбільш популярними чоловічими іменами стали: Матвій, Максим, Олександр, Артем, Денис, Андрій і Микита. З незвичайних – Адам Таха, Амфілохій, Джексон Етагене, пребы Джесая, Ріад, Іонофан, Лучіан, Ишмаил, Амос, Еуниче, Авнер, Бедуел, Райан, Еллади та Ісак.

Серед дівчаток – Анастасія, Софія, Вероніка, Вікторія, Ганна, Соломія і Злата. З рідкісних імен: Домініка, Магдалена, Суламіта, Мелінда, Аліпія, Йосія, Емелі Амалія, Голда-Естер. 

У Київській області в топ імен выравлись Максим, Артем, Олександр, Дмитро, Софія, Злата і Марія. А ось з рідкісних імен зустрічалися: Фараон, Михвей, Рувін, Златозар, Сварог, Єремія, Ірис, Радана, Каталея, Вія, Мелоді, Ясноведа і Златояра.

Джерело