Українцям, які до виходу на пенсію перебували на військовій службі, підвищили соціальні виплати відразу на декілька сотень гривень

Про це заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Ми почали дискусію про пенсії військовослужбовців ще навесні. Це надзвичайно важливий закон, який встановлює справедливість по відношенню до військових. Але розмови про проект закону поки тривають, а це може тривати місяць, два», – зазначив він.

Крім цього Гройсман уточнив, на скільки тепер «розбагатіють» українські пенсіонери.

«Прийнято рішення про підвищення пенсій для військовослужбовців – в середньому, на 1,5 тисячі гривень. Нарахування розпочнуться з сьогоднішнього дня», – підкреслив прем’єр.
Нагадаємо, питання підвищення пенсійного віку в Україні розглянуть після того, як в країні покращиться система охорони здоров’я і збільшиться тривалість життя. Про це заявив заступник міністра соціальної політики Микола Шамбір.

Як писала Politeka, президент України Петро Порошенко підписав закон, згідно з яким учасники Революції Гідності зможуть отримати дострокову пенсію. Про це він заявив під час відкриття виставки до Дня пам’яті героїв Небесної сотні. Одразу після відкриття виставки, Порошенко взяв участь в справі про державну зраду екс-президента-втікача Віктора Януковича.

Джерело: politeka.net