Команда центру інновацій Impact Hub Odessa анонсувала створення англомовного путівника Impact Guide Odessa. У путівнику буде інформація про соціальні проекти, інноваційні стартапи та креативні організації міста. 

Impact Hub Odessa за останні кілька років став точкою тяжіння для іноземних делегацій з США і країн ЄС, а також партнером багатьох міжнародних програм.

«Нам на власному досвіді стало ясно, що в Одесі немає продукту, здатного вигідно представити весь спектр інноваційної та креативної інфраструктури і життя міста. Так ми вирішили створити Impact Guide Odessa самі!», — кажуть ініціатори з Хабу.

Редактором путівника виступила Тетяна Полоник, керівник друкованого естетичний журналу La Boussole.

Путівник Impact Guide Odessa складається з трьох розділів:

  • City Guide — про місця, де приємно проводити час;
  • Impact Guide — про людей, які створюють соціальні проекти та ініціативи, і про інноваційні спільноти міста;
  • Ecosystem Guide — про екосистему, завдяки якій народжуються стартапи.

За своїм форматом Impact Guide Odessa — це книжка формату А5, її зручно взяти з собою в поїздку, вона доступна, з фотографіями і мінімумом тексту.

«Напевно, вам часто задають питання, куди сходити, що подивитися і з ким познайомитися в Одесі. Кожен одесит відповість на це питання по-своєму. Ми вирішили показати Одесу такою, якою ми “на пальцях” показуємо партнерам зі усієї України і світу, коли приїжджаємо до них», — розповів про мотивацію створювати гайд програмний директор Impact Hub Odessa Олександр Славський.

Тепер кожен зможе привезти путівник по сучасній, прогресивній, надихаючій Одесі у будь-який куточок планети!Ð--аиÌ--д_Ð--изÑ--ализаÑ--иÑ--(1) 

Impact Hub Odessa — центр соціальних інновацій, частина всесвітньої мережі Impact Hub, мета якої — об’єднувати підприємців та інноваторів всіх країн для поліпшення світу навколо хаба. Impact Hub Odessa вже понад три роки системно підтримує проекти соціального підприємництва в Одесі та Україні. http://impacthub.odessa.ua