Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України повідомляє про те, що з 20 вересня 2019 року контроль безпеки харчування в школах буде здійснюватися за новими правилами.

Найважливішим нововведенням для операторів, що надають послуги харчування, стане введення системи НАССР (Міжнародна система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках; англійська – Hazard Analysis and Critical Control Points), що складається з 7 кроків перевірки якості продукції.

Також всі компанії та організації, які надають можливість харчування в школах, повинні бути внесені до відповідного Державного реєстру потужностей операторів ринку (або, в разі необхідності, отримати експлуатаційний дозвіл). Необхідно вказувати інших суб’єктів, які постачають продукти харчування цим організаціям, щоб можна було забезпечити простежуваність походження продуктів.

Відзначимо, що з 4 квітня 2018 вже діє можливість розірвання співпраці з постачальником продуктів для шкільних їдалень з накладенням відповідних санкцій за недоброякісну продукцію. Тепер цей процес набагато швидший, так що суб’єкти, які порушили правила і стандарти якості, в нових умовах вже не зможуть уникнути покарання.

Зараз так звана бракераж комісія повинна працювати в школах – вона зобов’язана щодня контролювати, які продукти харчування надходять дітям.

Джерело