Весілля доньки найбагатшої людини Індії почали святкувати за тиждень до головного торжества, яке відбудеться сьогодні, 12 грудня

Мільярдер Мукеш Амбані з розмахом видає заміж свою 27-річну дочку Ішу за 33-річного бізнесмена Ананда Пірамала. 

Наречений і наречена знайомі з дитинства. До того ж, Ананд – син близького друга Мукеша Аджая Пірамала, який також є одним з найуспішніших індійських бізнесменів.

 

Весілля дітей мільярдерів затьмарило своєю пишністю навіть розкішне одруження індійської актриси Пріянки Чопри і американського музиканта Ніка Джонаса, які одружилися на початку місяця.

Повідомляється, що 61-річний глава компанії Reliance Industries Амбані, чий статок оцінюється в 47 мільярдів доларів, витратив на торжество 100 мільйонів.

А святкувати одруження почали ще тиждень тому. За цей час відвідати торжество встигли безліч іменитих гостей. У числі тих, хто прибув до палацу міста Удайпур, були колишня перша леді і Держсекретар США Хілларі Клінтон, зірки Боллівуду, серед яких Ашварія Рай і Пріянка Чопра зі своїм молодим чоловіком, американська поп-зірка Бейонсе і її мати Тіна. 

До того ж, Бейонсе дала 45-хвилинний концерт для гостей. Сума її гонорару не розголошується, але за попередній виступ на приватній вечірці співачка отримала шість мільйонів доларів.

Гостей запросили стільки, в аеропорт Удайпур прибуло понад 100 чартерних авіарейсів.

В знак подяки Удайпуру за гостинність Мукеш пожертвував місцевим незаможним їжу, кількості якої досить для того, щоб 5100 осіб були забезпечені триразовим харчуванням протягом чотирьох днів. 

 

Безпосередньо весільна церемонія відбудеться в місті Мумбаї – в 27-поверховій сімейній резиденції Амбані вартістю в мільярд доларів. Вхід до будинку був прикрашений живими червоними трояндами і вражаючою ілюмінацією.

Джерело