Розвал Російської Федерації не допоможе Україні повернути анексованого півострова Крим. Про це повідомив астролог Влад Росс. 

«Розвал РФ почався в 2015 році і до 2040 року вона розсиплеться на окремі республіки, але територія півострова навряд чи вже буде українською», – зазначив він. Більш того, астролог також уточнив, що ж насправді буде з Кримом. «Оскільки зараз відбувається відродження Османської імперії, на Крим заявить свої права Туреччина. А вона – більш потужна войовнича держава. Тому, швидше за все, Крим перейде до Туреччини», – підкреслив він. 

Причиною цього, стверджує Росс, є страшне стародавнє пророцтво. «Існує страшне пророцтво Василя Нємчина для Тавриди, в якому дослівно так і говориться, що “Таврида сочиться кров’ю”. Тому я всім людям, які живуть у Криму і яким я бажаю щастя, кажу: “щасливий той, хто звідти забереться, понесе свої ноги, все продасть і виїде звідти», – уточнив він.

Додамо, слідом за катастрофічною хіматакою в Армянську окупований Крим накрило нове лихо. На цей раз мова йде вже про природний катаклізм. У четвер, 6 вересня, на півострів обрушилася сильна негода. Вона накрила, зокрема, Ялти, Севастополя і Феодосії.

Так, в останньому місті за день помітили відразу три смерчу. Місцеві жителі поділилися в соцмережах справді вражаючими кадрами потужної стихії, яка вирувала в їх місті. Фотографії були розміщені на сторінці feodoz в Instagram.

“Погодка в Криму нині відмінна. Легкий вересневий вітерець колише арматуру, повз пролітають птахи, дрібні домашні тварини й діти до 8 років”, — підписав знімки автор публікації. При цьому буря не пройшла без наслідків для Феодосії: через неї окремі райони міста залишилися без електроенергії.

У той же час Ялта в прямому сенсі слова пішла під воду через небувалу зливу. У соцмережах з’явилося відразу кілька відео, на яких відображені потужні потоки води, які руйнують все на своєму шляху на вулицях міста.

Джерело