Угорський лоукостер Wizz Air запроваджує окрему плату за ручний багаж. Відтепер, аби взяти його із собою на борт, доведеться придбати в аеропорту Wizz Priority – вартістю від 5 до 10 євро.

В інших випадках ваші речі помістять багажний відділ літака  перед посадкою на борт (тобто ви і далі не зможете провозити в ручному багажу заборонені речі типу рідини з об’ємом більше 100 мл і т.д).

Як відомо, до цього часу перші 90 пасажирів могли взяти з собою в салон літака ручний багаж, при чому в першу чергу гарантовано могли взяти ті, хто мав Wizz Priority, інші – як пощастить.

Тільки протягом минулого року Wizz Air перевезла близько 30 млн пасажирів на 96 літаках AirBus. Працює в компанії близько 4 тисяч співробітників, вона володіє 28 авіаційними базами у 16 країнах світу. Наступна база, згідно з планами компанії, буде відкрита у Відні вже найближчим часом.

Зростання пасажиропотоку у 2017-му становило 24%, що є одним з найкращих показників серед європейських перевізників, поточного року розраховуєють покращити свій результат ще на 20%.

Джерело