Пройтися Львовом і не побачити пам’ятки цього прекрасного міста, просто неможливо, так як вони тут практично на кожному кроці. У Львові є унікальні місця, які ви ніде більше не побачите. JfG3le2EyVEmFYINYRs2UrWB1BriPozDdscdvKM4

Унікальні місця Львова

Насамперед приїжджі відвідують центральну площу Ринок, а там, в двориках сховалася унікальна арт-галерея «Щось цікаве». Цікаво, що вона знаходиться в звичайному львівському дворі, тобто під відкритим небом. Тут можна придбати цікаві і унікальні речі ручної роботи.

Якщо пройтися трохи далі, то можна потрапити ще в один цікавий дворик – музей втрачених іграшок. Розташований він недалеко від площі Ринок, по вулиці Князя Лева, 3. У дворі зібрана велика колекція іграшок різних часів.

Ще одне незвичайне місце – це «Дім легенд». Його можна назвати порталом в казку. Насправді, це чудове місце є рестораном. Тематичний ресторанчик має унікальний фасад з драконом і незвичайним годинником, який показує львівський час. А на даху знаходиться аеромобіль «Трабант» і сажотрус, виконуючий бажання. Багато тут ще цікавого і дивного, але це потрібно все побачити своїми очима. 

 

А ще, тільки у Львові можна побачити Пікассо, точніше його пам’ятник і не простий, а в трусах і з цигаркою. Подейкують, що коли відомий художник відвідав місто, то він собі дозволив вийти саме в такому вигляді з одного львівського закладу.

У місті багато дивовижних місць, де буде цікаво туристам – тематичні ресторани, підземелля, старовинні храми, незвичайні музеї та ін. Але щоб вся ця захоплююча подорож була не тільки цікавою, але і зручною, потрібні хороші умови для проживання.

Джерело